Wybierz ligę

Aktualności

14 MAJ 2016

"The best league" wraca!!!

Cześć

Po dłuższej przerwie wznawia rozgrywki najlepsza liga w Łomży wraca na boiska.

Już teraz chciałbym zaprosić wszystkich sympatyków i kibiców naszej ligi na trzecią wiosenną kolejkę extraligi. A będzie co oglądać.

W niedzielę, tj. 15 maja, o godz. 16 na boisko jako pierwsi wybiegną zespoły Łomżycy i Pogromu Jeziorko. Obie drużyny zmykają tabelę. Zespól Łomżycy mimo to ma jak narazie najlepszą obronę ligi (tylko 3 bramki stracone, a drużyna Pogromu najgorszą (16 bramek straconych). Kto wygra? Faworytem wydaje się bardziej doświadczony zespół Łomżycy, ale chłopaki z Pogromu łatwo skóry nie sprzedzadzą, co niejednokrotnie już pokazali na boisku.

Kolejny mecz o godz. 17-tej rozegra Rocco ze Springerem. Oba zespoły sąsiadują ze sobą w tabeli. Rocco jest trzecie, a ich rywale zaraz za nimi. Paweł Bzura reaktywował drużynę Springera, w której obecnym składzie znalazł się kilku zawodników nieistniejącej już drużyny Tsunami. Ciekawa mieszanka, ktzóra w tym sezonie może napsuć "krwi" najlepszym. A jak wypadne Rocco? Po ostatnim zwycięstwie z Pogromem apetyty rosną. Wrażeń i emocji także wtym meczu nie zabraknie.

A na sam koniec - wisienka na torcie. naprzeciwko siebie staną odwieczni rywale: Ks Biel Sonarol Jeziorko i drużyna Dobroplast Zambrów. Jak sympatycy naszej ligii wiedzą mecze tych drużyn obfitowały zawsze w niesamowite emocje. Zapewne i w niedzielę starcie obu ekip nikogo nie zawiedzie. Jest to jednocześnie mecz o fotel lidera ligi ALPN i zarazem reważ za finał w zimowym turnieju halowym w Piątnicy. Tam drużyna Dobroplast-u przegrała z KS Biel Sonarol dopiero po rzutach karnych.

Serdecznie zapraszamy wszystkich w niedzielę od godziny 16-tej na boisko przy ul. Bernatowicza.

 

 

Ostatnie wiadomości

Partnerzy

Patronat medialny

Wybierz województwo i miasto